O mě

22. ledna 2012 v 19:12 | Aya-chan |  Aya Akira

Dostala jsem za úkol napsat něco o sobě, už asi od 1 ledna. =D Tak jsem se do toho přece jen dala. Nebudu psát přímo o sobě, ale tak všeobecně, taky mám jisté soukromí =DD
Jmenuji se Aneta, ale říkejte mi Aya. Přezdívku mám radši, už jen z toho důvodu, že jsem se s ní sžila. =)) Mojí Ayušku RPC z Naruto Shippuuden, mi vytvořila Kiruš, bylo to léto 2011. Ty samé prázdniny jsem zkoukla celého Nauta a půlku naruto Shippuuden. Tehdy mě napadlo, že budu psát vlastní příběch Ayi Akiri.
Na anime mě dovedla Kiruš. Moje první anime, pokud nepočítám pokemony v dětství. =D jsem viděla Vampire Knight a potom, už to jelo jako po másle. Prostě závislák. =D
Co dělám ráda? Maluji a kreslí, právě proto jsem i na umělecké škole. A dělám RPC, které mě naučila Kiruš =)))
Co nerada dělám? No abych pravdu řekla, úkoly do školy =D namaluj tuto, tuto a tuto =D
Jaké jídlo mám ráda? No abych tu psala zrovna o jídle =DDD špagety! To je moje =D
Jak jídlo nesnáším? Jasně a zřetelně! Knedlíky!!!! =D
Pití? Ideální voda, zelený čaj a úchyl na kafe. A hlavně kakaíčko =D
Sladkosti? Čokoláda! Tou mě dostane každej =D
Úchylka? Naušnice a náramky! To je moje =D Draci, hlavně draci. No a od doby, kdy jsem poznala Dorču, je to i ta druhá úchylná stránka (prostě bišíci hambatí) =DD
Mé vlastnosti: No nevím, jak mě vidí ostatní, ale ve škole jsem naprosto ulítlá, protože, tam nidko zábavu nedělá a někdo to přece musí vzít do vlastních rukou ne? =D Eto... nedokážu říci ne, (proto jsem na tom taky hodněkrát doplatila), Snažím se pomoci každému, kdo o to požádá. Občas jsem náladová a někdy až moc upřímná. Jsem největší sangvinickej-flegmatik =DD a hlavně OPTIMISTA! nesnáším násilí, tak když se někdy něco šustne, tak v tom potom lítám taky. Ale nejsem jen hodná, milá atd, Když mě někdo pořádně na se*e a nebo někdo ubližuje druhým, dokýžu pořádně vybuchnout.

Jak jsem ty zázračné osoby poznala?

S Kiruš se znám od první třídy. Když se vrátím do té doby, hned první den školy, mě máma posadila do třetí lavice u okna, protože jsem byla vysoká. (teď jsem malá =D) máma mi povídá a ukazuje na holčičku s ofinou, jako jsem měla já s úplně tmavými kaštanovými vlasy a povídá mi. "Ta holčička, by si mohla sednout k tobě." A co se nestalo. Sedla si ke mně. Byly jsme obě nejlepší kamarádky a POŘÁD SME! Samozřejmě přicházeli období, kdy jsme se pohádali a maximálně jsme spolu nemluvili 14 dní. Pamatuji si na den, kdy jsem se hlásila, abych řekla učitelce, něco, co jsem věděla a Kiruš mi šáhne na ruku, stáhne ji dolů a povídá mi: "Nehlaš se, nebo s tebou nebudu kamarádit." (teď se tomu, obě dvě zasmějeme.)
Nikdy nezapomenu na den, kdy byla poprvé u mě. Ze školy jsem šla domu, potom jsem šla za ní a společně jsme šli zase k nám. =D Ten den jsem zrovna dostala za práci, abych vyndala ze záhonů cibuli. Kiruš se hned nabídla, že mi pomůže. No, co my jsme tam nedělali. =D Ale práce byla splněna. Kiruš mi pořád říká, že jsem jí dala jednu cibuli s sebou domů, ale to si nevzpomínám. Já si zase vzpomínám, že jsem jí dala domácí vajíčka a ona byla ohromě šťastná, že dostala domácí vajíčka přímo od slípek. =) D Nebo jednou u nás před barákem na poli zasadili kukuřici. No my jsme se tam navzájem honili, a aby to nebylo málo, tak jsme ji ještě vyžrali. =D (samozřejmě, že ne celý pole! =DD)
Jednou jsem byla před Vánočními prázdninami nemocná. Bylo to zrovna to období, kdy jsme spolu nemluvili. Vrátila jsem se do školy, po prázdninách. A na oknech vidím, opět obrázky temperou. Nejvíc mě zaujal jelen. Byl strašně krásný. Tak se ptám, kdo to dělal. Odpověděla mi Kiruš:"Já". Otočila jsem se na ní. "Je strašně moc krásný." Poté jsme se zase začali bavit jako dřív. Do teď mi říkala, jak jí to zahřálo u srdce.
Nadále, nemůžu nic napsat. Proč? Nevím, protože se další roky nic nedělo? Asi jen proto, že jsem byla tak naivní a blbá, že jsem se víc kamarádila s klukami, kteří se nakonec, proti mně obrátili a doplatila jsem na svoji naivitu a blbost. Do teďka toho lituji, a kdybych mohla vrátit ten promarněný čas. Udělala bych to. Na prvním stupni jsem vždycky seřvala toho, kdo se choval hnusně ke Kiruš. Shodou okolností se vše obrátilo proti mně. Zasloužila bych si to za svojí sobeckost a naivitu.
V 9 třídě jsem si přisedla ke Kiruš. Chtěla jsem po dlouhá léta sedět s ní. A byl to největší dar, co jsem mohla získat. Znovu naše přátelství, tentokrát větší a pevnější. A víte proč, větší a pevnější. Protože, no pro mě to bylo šílené období, i přesto, že jsem rodičům nic neřekla, jsem přemýšlela o ukončení studium, ale někdo mi pomohl. Osoba, které nikdy nepřestanu být vděčná, kterou budu nadosmrti milovat. Moje Kiruš. Mohla se na mě vybodnout, jako jsem to kdysi udělala já. Ne neudělala to. Jediná se za mě postavila, jediná mi pomohla. Obě dvě jsme přežili školní výlet, který pro nás byl naprosto příšerný! I přes všechno to, jak na ni byli ostatní, taky hnusní, mě neopustila. Nakonec jsem 9. Třídu opustila o týden dřív před vysvědčení, letěla jsem do Ameriky. (Bylo mi smutno, protože jsem si prázdniny chtěla užít s Kiruš.) od její mamči jsem se dozvěděla něco, co mě dojalo a zároveň zamrzelo. Kiruš si nešla pro vysvědčení, protože jsem tam nebyla já. Ještě ten rok, ale na jaře, jme měli všeho plný zuby, tak jsme si udělali u nás u lesa piknik =DD to bylo peckózní =D Hlavně ta naše housenka tam.
Roky ubíhaly a my se daly každá na jinou školu, ale pořád jsme zůstaly spolu. Díky Kiruš jsem poznala další dva úžasné lidi. Žížalu (Dorča) a Luníka. Na ty dny taky nezapomenu.
Září 2011. Jdu ke Kiruš a povídám: "Nevíš o někom, kdo píše nějaké povídky? Mě to hrozně baví číst to, co kdo vymýšlí." Kiruš: "Jo znám." Najela na Dorči blog."Tady Dor píše osobě v Narutovi a Luna taky něco píše." Já: "A kdo to je?" Kiruš: "No dvě holky, mám je jako SB na blogu." Já. "Tak fajné, Kují.". Po příchodu domů, jsem se hned chtěla vrhnout na čtení, ale jaksi jsem si nenapsala blogy =D tak jsem psala Kiruš na chat, aby mi je poslala. Hned jsem začala číst u Dorči jednorázovky a všechno. A nejvíc jsem se zasmála u rybaření. Jelikož Dorča měla spoustu povídek, tak jsem ji napsala poprvé v životě na facebook. (měla jsem jí tam i Lunu, už jak dávno, ale styděla jsem se napsat jako první, ale přece m to nedalo =D) Píšu dorče. Ahojky, mohla bych si tebe a Lunu dát do oblíbených odkazů? Dorča: Ahooj! Jasně že jo! Klidně. A začali jsme si psát. Druhý den jsem napsala i Luně. Začali jsme si psát. Můžu vám říci, že ty dvě. NE! Ty TŘI! Jsou naprosto nejúžasnější osoby, které jsem, kdy poznala a oni to ví! V prosinci mi napsala Luna. Máš skype? Já jsem se zhrozila, protože jsem ještě nikomu, jen tak skype nedala a popravdě jsem se styděla mluvit a navíc, když má člověk webku, tak i přestu webku na sebe koukat, jsem se styděla. Ale přesto jsem napsala ano mám. Nervozita upadla. Když jsme spolu začali kecat a jeli i přes webku. Byla taková prdel, že si to člověk ani nedokáže představit. Denodeně jsme společně kecali.
Nikdy jsem nevěřila tomu, že dokážu přes net poznat takovýhle úžasné lidi. Nikdy jsem internetu nevěřila. Ale tyhle tři osoby mi sneslo samo nebe. Nikdy nepřestanu být vděčná. A doufám, že se určitě někdy poznáme na živo! S Cosplayema =D

No a aby jste si nemysleli, že jsem nějakej úchylák, tak vám sem dávám, i když velice nerada, svoji fotku. No nerada se veřejním s tím mím xychtem =D Ale tak nás nemůžete zažalovat =DD


Tady pár obrázků, co jsem kreslila a malovala. (samozřejmě sem dávám jen ty nejpovedenější =DDD


Moje ojedinělé zlatíčko jménem AKI

Tady je Aya Akira (má vymyšlená psotava v Narutovi)

Jako proďolaAya Akira v Shippuudenu

(udělala mi ji Kiruška i oblečení vymyslela)No a tady Starouš Aya =DD


Jo a jen tak mimochodem, já vím, že bych to tu psát neměla =DD ale pokud by ste chtěli vědět více a dozvědět se o ní její příběch, tak ten píši na svém blogu Zde.
O Info o Aye je Zde
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katty-Hinata Katty-Hinata | Web | 22. ledna 2012 v 19:23 | Reagovat

Wow!!!!!!!§ Fakticky pěkný!A...dlouhý...xDDDD No ale vcelku rychle jsem to přečetla.Můj názor? Seš kočka a nádherně kreslíš ;) A RPC děláš taky úžasný ;)

2 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | 22. ledna 2012 v 19:33 | Reagovat

Oh můj Jashine!!!!*mává rukama všude kolem a zhodila lampu....ou XD*  KOnečně nacházím někoho kdo studuje Výtvarnou školu!!!x33 Nyaaa to jsi sem neměla psát dizinka tě umačká k smrti XD Víš já chci taky na uměleckou školu ale obor animace ^^~ Sice jsem teprve v šesté třídě ale jsem již rozhodnutá!!!>:3 No a chtěla bych se zeptat,jsou ty zkoušky těžké? Jinak k tobě ^^~ Shippuden je nej!XD Nemám ráda když jsou tam jako špunti a když jsou staří jak Tsunade takže shipp jede!:D A upřímně....já si myslela že ti je maximálně třináct-čtrnáct XD

3 Ara Ara | Web | 22. ledna 2012 v 19:40 | Reagovat

to nemá chybu :D hlavně ten koník ^^ ten je úža :D

4 Doragon-chan Doragon-chan | Web | 22. ledna 2012 v 19:45 | Reagovat

Kyááá!!
Kámo.. odrazim se od tebe taky neco sepíšu :D
Směsice pocitů. Smích, dojetí, soucit... ale nakonec aj radost ^^
Prej "NEhlaš se!" xDDD ^^KAwaii ^^
No a Aki Posral-hlava nesmí chybět samozřejmě... xDD

5 Kaze Yamiko Kaze Yamiko | E-mail | 22. ledna 2012 v 21:35 | Reagovat

Tak toto je úžasné, Ayuš nikdy som si nemyslel ze sa toho tolko dozviem si proste úžasná baba a samozrejme nezabudol aj Kiruš, Dor a Luna setky ste úžasné ^^ som rád že vás poznám :)

6 Anne-Mary-chan Anne-Mary-chan | Web | 23. ledna 2012 v 18:41 | Reagovat

Wow kreslíš úžasně :)) Koníky jsem kreslila od mala, ale nikdy to nebylo tak úžasný :)

7 Aya Aya | E-mail | Web | 23. ledna 2012 v 21:12 | Reagovat

[2]: chtěla jsem ti napsat na nějakej tvuj kontakt, či něco, ale nevadí =D napíšu to sem =D No zkoušky nevím =d protože já je nedělala, mě stačili odevzdat jen některé obrýzky a hrálo se o štěstí =D a byla jsem přijata, jinak na jinych uměleckých školách, bych něřekla že jsou těžký *-* A jináč Arigato všem *-*

8 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | 24. ledna 2012 v 14:46 | Reagovat

[7]: Tak to gratuluju,jsi borka ;) Doufám že budu mít "štěstí" *haha* (ne já nikdy nemmám štěstí XD) a vezmou mě bez zkoušek^^ Jinak ari :)

9 Veselá Lucy Veselá Lucy | E-mail | 13. srpna 2013 v 22:37 | Reagovat

Já věděla že něco takového najdu. A zrovna od tebe :D CCCCC... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama