Srpen 2014

Letní RPC soutěž, vyhlášení vítězů!!

18. srpna 2014 v 23:03 | Anne-chan |  SOUTĚŽE
Soutěž utekla docela rychle a máme tu konec. Nejprve vám chci opět všem moc poděkovat za to, že jste se zúčastnili, moc mě to potěšilo. Také se tu vyskytlo několik chyb, ale slibuji, že pro příště jsem poučená a další soutěž bude probíhat trochu jinak a doufám že bez problémů. (Těšíte se? xD)Letní RPC soutěž!!

3. srpna 2014 v 3:42 | Anne-chan |  SOUTĚŽE

Minna-san! Chtěla bych oficiálně zahájit hlasování letošní letní RPC soutěže.
Toto je první kolo, hlasy ostatních hrají velkou roli, každý však tentokrát může hlasovat jen za jednoho člověka, proto se rozhodujte opravdu pečlivě a hlavně podporujte své přátele. Toto není boj na život a na smrt ale něco, čím se trochu lépe spřátelíte. Zdá se mi že na tu přátelskou stránku poslední dobou dost zapomínáte.
O co bych vás ještě chtěla požádat, do komentářů můžete psát vaše názory na obrázky ať už jste soutěžící, nebo ne. Všichni budou za názor jistě moc rádi, hlavně buďte slušní, nechci tu vidět žádné vulgarismy, o tom to není!

Jsem moc ráda, že tentokrát se zúčastnilo rovnou deset lidí! Moc mě těší že jste se zapojili, kdo se neumístí na prvních čtyřech místech, pořád má jistý diplom a budu se snažit aby byl moc pěkný :) Hlavní je přeci se zúčastnit.
První kolo bude končit 16. 8. času máte dost :)
Druhé kolo bude probíhat v tak zvaném zákulisí, ( xDDD) aneb menší rozhodování poroty. To se ale nejspíš stihne ještě než tady dohlasujete. Výsledky tedy očekávejte do 18. 8.
Nezbývá mi, než vám popřát mnoho štěstí a nechat tuto soutěž na pospas osudu a nebo taky vašim přátelům a ostatním z RPC/OC fanclubu :)