Letní RPC soutěž, vyhlášení vítězů!!

18. srpna 2014 v 23:03 | Anne-chan |  SOUTĚŽE
Soutěž utekla docela rychle a máme tu konec. Nejprve vám chci opět všem moc poděkovat za to, že jste se zúčastnili, moc mě to potěšilo. Také se tu vyskytlo několik chyb, ale slibuji, že pro příště jsem poučená a další soutěž bude probíhat trochu jinak a doufám že bez problémů. (Těšíte se? xD)
Po pravdě, nakonec jsem změnila názor a hlasování do toho neudělalo až tak velkou díru. Můžete si udělat obrázek o tom proč. Proto jsem přidávala 3, 2 a 1 bod podle toho kolik jste měli hlasů.
Hodnotila jsem já a Aya. Každá jsme vám mohla dát maximálně 40 bodů.

Byla jsem požádána, abych ohodnotila soutěžící v letní RPC soutěži. V zápětí chci požádat o diskrétnost, nechci nikoho ponížit ani urazit. Pouze ke všem obrázkům, co napíši, je pouze, jak to cítím já, můžete se mnou nesouhlasit a já to budu samozřejmě respektovat. Mohu hodnotit maximálně do 40 bodů. A tak jsem se rozhodla, že to budu hodnotit po násobilce 5.
40 = nejlepší, 35= lepší, 30=dobré, 25=jen tka dál!

Přesuneme se k vyhlašování.

Na 8. místě Sandra Blau s 46 body

Moc krásná holčina RPC, jen mi mrzí to pozadí, realistické pozadí a kreslená postava nejde dohromady, ten kdo s tím umí tak to je o něčem jiném. Zkus příště najít pozadí z nějakého anime. Dopadne to o moc lépe. Tvé RPC je opravdu moc pěkné, jemné a čisté, jen opravdu škoda toho pozadí. =))

Naprosto souhlasím s Ayou! Rozhodně jsi se snažila a také se mi tvé RPC moc líbí, jen mám ještě jednu připomínku a to, že to není tak úplně letní :)

Na 7. místě Grilovaná Šunka s 50 body

Kdepak máš saláma? =D No, přejdeme k ústnímu hodnocení. Nejsem si jista, zda to je letní RPC, možná si pod tím představím něco jiného, ale no když je hanbatá, tak může být na nuda pláži, ale tak. =D RPC pěkné, moná bych trochu zaoblila vlasy, ale stínování moc pěkně provedené. =)))

Opět musím souhlasit s Ayou, vidím to stejně a nepřipadá mi to moc letní. Ale provedení je perfektní, máš moc dobrý styl, co se týče vybarvení a stínování je to čisté :)

Na 6. místě s 58 body se umístila Verča Matsu Lutonská

Opravdu roztomilé RPC =3 Koho by toto napadlo že? Ten delfínek nyaa *-* Je to moc roztomilé, ale ještě trošku na tom zapracovat a bude to úžasné. Nejsem si jistá, jestli je to RPC nebo OC, jestli jsi to kreslila přímo bez předlohy, tak to klobouk dolů a jsi skvělá, pokud je to však překreslené, tak předloha byla tak trochu blbá. Trošku mrkni na ty nohy. =)))
P.S: Jestli jsi to dělala v ruce tak tě obdivuji, žádný učený z nebe nespadl, taky jsem měla dříve figuru fakt mizernou, za to se nemusí člověk stydět. =))

Tohle RPC je dobře provedené, až na již zmíněné nohy, ale co každý dělá občas chyby :) můžu ti doporučit, aby ses mrknula na skicy na internetu a pořádně si prohlédla stavbu těla, můžeš si vyzkoušet načrtnout si je zvlášť na papír, rozhodně to moc pomáhá. Když se zlepšíš na papíře, zlepšíš se i v programu ^^
Stínování máš celkem dobré, jen časem zapracuj na stínování vlasů. :)

a Monika Momo Škvařilová
Roztomiloučká Hinata? Můj přítel hlasuje pro ni, to mi řekl. =D Prý že by mohla mít o číslo menší prsa, ale že je to prý nejhezčí obrázek z celé soutěže, tak alespoň něčím tě potěším. Opravdu hezké. =))

Já ti nemám nijak co vytknout, máš svůj vlastní zláštní styl a líbí se mi to :)

Na 5. místě Kiki Animeforever Adámková s 63 body

Tak toto je opravdu, ale opravdu nádherné. Dokonce jsem si i v jednu chvíli nebyla jistá, zda je to jen zkopírovaný obrázek z internetu, nebo opravdu RPC. Lidi je to OPRAVDU RPC a nádherné! Ta atmosféra, ty kytky skvělé. Kiki patří na stejnou úroveň jako Hikari. Děvčata, vážně jsem na Vás pyšná!

Souhlasím, tohle je opravdu RPC na dost vysoké úrovni a můžu tě jen chválit ^^

Na 4. místě Konoko Yoyo-chan se 71 body

Teď už se blížíme k nějaké té výhře a Konoko-chan ty máš u mě screenshot z jakéhokoliv anime s tvým RPC.
Moc krásné RPC, plážová dívka. Moc se mi líbí vystínování slečny, jen škoda je, že se trošku ztrácí v tom písku, ale i tak to je krásné. Co mě však nejvíce zaujalo, jsou ty miniaturní kytičky ve vlasech, jako opravdu poklona. =)))

Když jsem tvůj obrázek viděla poprvé, no zírala jsem. Musela sis s tím dát opravdu hodně práce. Uchvátila mě propracovanost, jak stínování, tak již zmíněné kytičky ve vlasech. Perfektní práce :)

Na 3. místě se 72 body Hikari Rosset Nagasumi

Naše slavná Hikari, její RPC jsou opravdu skvělé a nádherně provedené (kdybych na sobě zapracovala, tak se také možná někam dostanu =DD). Troufám si říct, že patří do jednich z nejlepších. Barvy, stínování, odlesky, lesky to vše do toho patří. Bohužel i tak mě více uchvátila Žanet.

Hikari rozhodně patří mezi nejlepší RPCčkaře, to musím uznat také! Mám jedinou, opravdu jedinou věc, kterou bych ti tady vytknula a to jsou ti motýlci, nevím jestli jsi je dělala sama, nebo je jen vložila, ale trochu tam nesedí. Ale to je opravdu jediná věc, jinak můžu jen sklánět poklonu!

a Tia Mad Voice

Tak toto RPC se zase líbí nejvíc mojí kamarádce, kterou jsem tu teď měla na prázdniny =)) Ano musím říct, že to má co do sebe, ta ručně dělaná voda opravdu pecka! =))

Připojím se k chválení pozadí, je vážně perfektní *-* Ne... CELÉ TO MÁŠ PERFEKTNÍ :)

Holky máte u mě každá fullbody vašeho RPC které budete chtít a to do jakéhokoliv anime chcete. :)

Na 2. místě Izumi-kun se 73 body

No ano, konečně nějaký muž! Aby se děvčata mohla pokochat jejich svůdnými těly. =D Tohle "lajkuje" Yaoistka. Já jsem sice také, ale stejně mě zaujal jiný. =)) Jinak moc hezké.

... Podle Ayi, muž... ? Já vidím rovnou čtyři xDDD Celé se mi to moc líbí, od postav přes pozadí až po to, že to má i trochu nějaký příběh. Dost mě to pobavilo xDD Nemám co dodat prostě dokonalost :3
Máš u mě jak fullbody tak i screenshot s RPC které budeš chtít ^^

A na prvním místě Žaneta Francková s 82 body

Z nějakého důvodu mě toto RPC opravdu uchvátilo. Jeho jemností a tajemností. V pozadí není nic, než jen obloha s vodou, ale to dodává obrázku vždušnost a uvolnění. Proto mě toto RPC uchvátilo ze všech nejvíce.

Víš po pravdě, mě také tvůj obrázek nehorázně zaujal. Když jsem se na něj zadívala, vážně, bylo to jako kdybych přímo cítila teplo sluníčka a vůni vody. Moc se ti to povedlo, dlouho na mě takhle nic nezapůsobilo. ^^

Máš u mě fullbody a několik screenshotů s RPC do jakéhokoliv anime budeš chtít ^^Nezbývá, než vám pořádně poblahopřát k umístění, měli byste na sebe být hrdí, ať už jste na jakémkoliv místě! Hlavní je, že jste měli odvahu se zúčastnit a nezapomínejte že se pořád můžete zlepšovat a příště můžete dopadnout mnohem lépe! (Ani vám nevím jestli existuje nějaká hranice pokud jde o to jak moc dobří jste ^^)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Aya Aya | E-mail | Web | 18. srpna 2014 v 23:40 | Reagovat

No tak jsem napsala muž no, místo muži =DD mám ráda jendoho mužného muže =DD Gratuluji všem *-*

2 WaclawP WaclawP | E-mail | 18. ledna 2017 v 8:53 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na rpc-fanclub.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

3 FelixQ FelixQ | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 13:42 | Reagovat

Čekám na nový zajímavý článek na svém blogu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama